Velkoobchod Tisk

 

Pokud Vás zajímají velkoobchodní podmínky klikněte prosím zde.

 

V našem sortimentu se v současné době nachází více jak xxx taxonů rostlin. Během let jsme se pokusili vybrat nejkvalitnější kultivary. V nabídce se nicméně objevují i novinky, které nejsou ještě úplně vyzkoušeny pro naše podnebí, ale je předpoklad, že si budou s klimatickými podmínkami České republiky rozumět. Pokud se neosvědčí, v našem sortimentu se již neobjeví.

 

V roce 2008 jsme se jako třetí v České republice stali držiteli licence pro pěstování poupatových vřesů ze skupiny Garden Girls ® s licenčním číslem CZ3. Všechny licenční kultivary jsou u nás pěstovány legálně a je za ně řádně odveden licenční poplatek. Na základě licenčího ujednání jsou všichni producenti vřesů Garden Girls ® povinni mít každou rostlinu z této skupiny označenou štítkem s logem a názvem kultivaru.

 

Většina naší produkce, kromě azalek a rododendronů, je v kulatých květináčích o průměru 10,5 cm. V menší míře jsou v nabídce i větší rostliny v kulatých kontejnerech o  průměru 12/13 cm. Azalky jsou obvykle dostupné od velikosti kontejneru 2 l.

 

Pokud Vás zajímá naše cenová nabídka, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám jí emailem v co nejkratší době zašleme. Novou produkci rostlin obvykle začínáme prodávat již v polovině července. V jarních měsících většinou doprodáváme rostliny z předchozí sezony.

 

Pokud si nejste jistí s výběrem kultivarů, na základě Vašich požadavků Vám rádi pomůže s výběrem těch správných kultivarů pro Vaší potřebu.

 

Kultivary dostupné v letošním roce (léto-podzim 2015) mají u svého názvu vyznačený rok.

 

Anketa

Zajímá Vás:
 

Inspirace .....

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Přihlášení