O nás Tisk

 

Okrasná školka byla založena na podzim v roce 2006 v obci Kozolupy u Plzně na částečně vlastním a částečně pronajatém pozemku o rozloze cca. 0,7 ha s možností dalšího rozšíření. Školka leží na místě bývalé louky v nadmořské výšce 322 m. n. m. v blízkosti řeky Mže. Od počátku se zaměřujeme na produkci vřesovištních rostlin, kde dominantní produkci představují především vřesy, vřesovce, dabécie, hebe, brusinky a japonské azalky. Od roku 2012 zařazujeme do sortimentu ještě navíc kanadské borůvky a půdopokryvné růže.

 

Prodej realizujeme především s velkoobchodními zákazníky. Maloobchodní prodej je do jisté míry časově limitován z důvodu pracovního vytížení. Zákazníkům se ale i tak snažíme maximálně vyhovět. Prodáváme pouze rostliny u nás vypěstované, nezabýváme se přeprodejem rostlin od jiných pěstitelů.

 

Od prvního dne našeho podnikání bylo naším cílem udržovat korektní obchodní a přátelské vztahy se všemi zákazníky bez ohledu na objem vzájemného obchodu. Je pro nás velmi důležité, aby všichni naši zákazníci měli veškeré potřebné informace pro úspěšné obchodování a pěstování našich rostlin. Neustále se snažíme zlepšovat technologii pěstování a dosáhnout tak vyšší kvality našich výpěstků, která bude zaručovat spokojenost všech zákazníků.

 

 

 

Naše historie a rozvoj v datech:

2006 - založení firmy

2007 - budování vlastní okrasné školky, první podzimní produkce vlastních rostlin.

2008 - jako třetí v České republice jsme se stali držiteli licence pro pěstování poupatových vřesů ze skupiny Garden Girls ® s licenčním číslem CZ3.

2009 - registrace u Státní rostlinolékařské správy pod registračním číslem 1324.

2010 - rekonstrukce části kontejneroven o celkové ploše 2.315 m2, zavedení mechanizovaného stříhání vřesů, zprovoznění 1. portálové závlahy vlastní konstrukce, hnojení pomocí dávkovacího čerpadla Dosatron. Pro optimalizaci a kontrolu hnojení používáme přístroje od fa. Stelzner.

2011 - dokončení rekonstrukce kontejneroven, zprovoznění 2. portálové závlahy vlastní konstrukce.

 

Anketa

Zajímá Vás:
 

Inspirace .....

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Přihlášení