Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Okrasná školka byla založena na podzim v roce 2006 v obci Kozolupy u Plzně na pozemku o rozloze cca. 0,7 ha. Školka leží na místě bývalé louky v nadmořské výšce 322 m. n. m. v blízkosti řeky Mže. Od počátku se zaměřujeme na produkci vřesovištních rostlin, kde dominantní produkci představují především vřesy, vřesovce, dabécie, hebe, brusinky a japonské azalky. V roce 2008 jsme se jako třetí v České republice stali držiteli licence pro pěstování poupatových vřesů ze skupiny Garden Girls ® s licenčním číslem CZ3.

Prodej realizujeme především s velkoobchodními zákazníky. Maloobchodní prodej je do jisté míry časově limitován z důvodu pracovního vytížení. Zákazníkům se ale i tak snažíme maximálně vyhovět. Prodáváme pouze rostliny u nás vypěstované, nezabýváme se přeprodejem rostlin od jiných pěstitelů.

Od prvního dne našeho podnikání bylo naším cílem udržovat korektní obchodní a přátelské vztahy se všemi zákazníky bez ohledu na objem vzájemného obchodu. Je pro nás velmi důležité, aby všichni naši zákazníci měli veškeré potřebné informace pro úspěšné obchodování a pěstování našich rostlin. Neustále se snažíme zlepšovat technologii pěstování a dosáhnout tak vyšší kvality našich výpěstků, která bude zaručovat spokojenost všech zákazníků.

Jana a Štěpán Karlíkovi